Вистава "За Пандусом"

8 листопада 2019, 18:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:00
Бронь На касу
2
години
16+

Про подію

Усі ми люди, в нас тече одна кров.
Ми усі однаково маємо право на щастя, віру на любов! 
Що таке інклюзія зовні та інклюзія-всередині.
 
Вистава «За пандусом» створена за допомогою реальних історій людей з особливими потребами, їх близьких, лікарів, педагогів, соціальних працівників, які прагнуть бути почутими.
 
Історії, які надихають та ведуть до власної перемоги.
Вистава про життя, за життя !

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Луцьк.

Вистава "За Пандусом" відбудеться 8 листопада 2019, 18:00, п’ятниця в Волинський театр ляльок. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+