Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ безпечний Авто-Концерт

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ вирішили порадувати своїх фанів незвичним форматом безпечних концертів. Вперше в Україні музиканти дадуть ряд концертів під відкритим небом, де глядачі слухатимуть його в автомобілі. Перший концерт відбудеться 29 травня поблизу міста Луцьк (с. Крупа) на території колишнього аеропорту. Таку ідею вирішили впровадити, щоб підтримати прихильників, які через карантин не можуть відвідати концерти улюбленого гурту. Під час заходу заборонено виходити з транспорту, в ньому має бути не більше двох людей. Слухати концерт можна як відкривши вікна, так i через радіоприймач авто - звук транслюватиметься на особливій фм частоті.
«Ми, в БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, дуже скучили за своїми шанувальниками, тому не могли не придумати як зустрітись з ними навіть в такий непростий час, коли треба забезпечувати максимально безпечні умови концертів. Ми оголошуємо перший автомобільний концерт! І поки не знімуть всі обмеження на зустрічі з вами - оголошуємо наш «Безпечний автомобільний тур» БЕZ ОБМЕЖЕНЬ. Ми обговорили все зі всіма гілками влади, продумали як вам безпечно все це дивитись і чути! І зробили це.» – зазначає сам гурт.

ПРАВИЛА ПЕРЕБУВАННЯ НА АВТО КОНЦЕРТІ
Всі ми розуміємо, що наш концерт буде особливим, ми довго думали над форматом, узгоджували всі деталі, брали дозволи і т.д. В період карантину це важко і ми віримо, що ви нас підтримаєте.
Отож, правила безпечного перебування
✔️ Квиток є перепусткою на подію для одного автомобіля.
✔️ В одному авто дозволено знаходитись не більше 2-ом дорослим особам та 2-ом дітям до 12 років включно.
✔️ При в'їзді на територію події відбуватиметься ОБОВ'ЯЗКОВЕ вимірювання температури бездотиковим термометром.
✔️ Кожен пасажир автомобіля повинен мати при собі засоби особистого захисту та гігієни: захисну маску, рукавиці, антисептик.
✔️ Виходити з автомобіля дозволено лише у туалет, при цьому з одягненою маскою, рукавицями та з дотриманням безпечних відстаней, згідно розмітки.
✔️ Одночасно у черзі до 1 туалету дозволено перебувати не більше 5 осіб.
✔️ Заборонено пересуватися на автомобілі по території до повного завершення концерту, за виключенням виїзду за територію, при цьому повернення неможливе.
✔️ Забороняється контактувати з будь-ким із присутніх.
✔️ Забороняється розпивати алкогольні напої та вживати заборонені речовини.
✔️ На території працюватиме професійна охорона та поліція, яка має право без пояснення причини попросити залишити подію.
✔️ Забороняється вмикати музику, або інші технічні прилади, які створять дискомфорт іншим відвідувачам.
✔️ Забороняється фото-відео зйомка концерту на професійне обладнання за виключенням попередньої акредитації.
✔️ Між рядами автомобілів постійно чергуватиме охорона та волонтери, які зможуть оперативно вирішити будь-яку проблему, також буде створено спеціальний канал у засобах зв'язку.
✔️ Для кросоверів та мінівенів відведені спеціальні місця, щоб не закривати огляд більш низьким авто.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Луцьк.

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ безпечний Авто-Концерт відбудеться 29 травня 2020, 19:00, п’ятниця в (с. Крупа) на території колишнього аеропорту. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+